- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné hojdačky a hojdacie siete
- Záhradné hojdačky
- Záhradná hojdačka SYLVA
Záhradná hojdačka SYLVA
Telefonická objednávka
Drevená záhradná hojdačka z borovicového dreva a so šedou strieškou. Konštrukcia je morená do medovej farby.
Hojdačka je vhodná pre 3 osoby. Hodí sa skvele ako na záhradu, terasu či dvor.
Certifikát FSC zaručuje, že použité drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov, v ktorých sú dodržiavané prísne ekologické a sociálne požiadavky.
Farba:
medová hnedá - impregnácia / strieška šedá
Materiál:
materiál konštrukcia: masívna borovica
materiál striešky a podušiek: polyester
Rozmery:
výška: 170 cm
šírka: 192 cm
hĺbka: 130 cm
výška sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 45 cm
šírka sedu: 150 cm
rozmer konštrukcie striešky: 192 x 130 cm
Nosnosť:
3 x 80 kg
Hmotnosť:
40 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠÍRKA | 192 cm |
| HĹBKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| NOSNOSŤ | 240 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| ŠÍRKA SEDU | 150 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| FARBA ZASTREŠENIE |
|
| ROZMER KONŠTRUKCIE STRIEŠKY | 190 x 130 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Pergola so sťahovacou strechou 3x3 m Dekorhome
Pergola so sťahovacou strechou 3x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
657.10 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
658.40 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
585.80 €
Cihlová
Odoslanie do 14 dní
630.60 €
Záhradná ratanová posteľ so strechou
Záhradná ratanová posteľ so strechou
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
765 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
616.70 €
Záhradný altán 3 x 3 m čierny polykarbonát Dekorhome
Drevený záhradný domček ASKOLA 4 s prístavkom Dekorhome
Drevený záhradný domček ASKOLA 4 s prístavkom Dekorhome
522 cm Odoslanie do 21 dní 2 759 € 557 cm Odoslanie do 21 dní 2 807.70 €Záhradný jedálenský set 6+1
Záhradný jedálenský set 6+1
Černá / šedá
Odoslanie do 7 dní
327.10 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 7 dní
327.10 €



