- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné hojdačky a hojdacie siete
- Záhradná hojdačka so strieškou 3miestná polyratan Dekorhome
Záhradná hojdačka so strieškou 3miestná polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Kedykoľvek vás prepadne chuť stráviť pár príjemných chvíľ na terase alebo na záhrade, táto záhradná hojdacia lavica so strieškou vám ponúkne ideálne útočisko! Pohodlne sa na ňu môžu usadiť až tri osoby a jej klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy, zaujme svojím atraktívnym kúzlom.
Záhradná hojdačka je vyrobená z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje klimatickým vplyvom, ľahko sa preto čistí, veľa toho vydrží a môžete ju pokojne používať každý deň. Rám z práškovo lakovanej ocele zabezpečuje mimoriadnu pevnosť a odolnosť lavice a uľahčuje jej presúvanie.
Silne polstrované podušky na sedadlo a operadlo vám umožní naplno sa oddať príjemnému odpočinku. Ich poťahy sa dajú stiahnuť, aby sa vám lepšie čistili.
Veľká textilenová strieška vám poskytne úplný tieň, takže si pri hojdaní budete môcť nerušene vychutnávať žeravé slniečko aj príjemný vánok.
Jednoduchá montáž. Balenie obsahuje: 1x hojdacia lavica, 1x poduška na sedadlo a 2x vankúš.
Farba:
čierna / krémovo biela
sivá / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
práškovo lakovaná oceľ / polyratan / textilen / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 167 cm
hĺbka: 130 cm
výška: 178 cm
šírka sedu: 120 cm
hĺbka sedu: 51 cm
výška operadla: 45 cm
Hmotnosť:
41 kg
Dodáva sa v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 167 cm |
| HĹBKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 178 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Textilen, Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x hojdačka, 1x poduška na sedák, 1x strieška, 2x vankúš |
| ŠÍRKA SEDU | 120 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradný kvetináč so 4 kvetináči polyratan Dekorhome
Záhradný kvetináč so 4 kvetináči polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
174.90 €
Čierna
Nie je skladom
206.40 €
Sivá
Nie je skladom
216.90 €
Záhradná lavička 3miestny teakové drevo Dekorhome
Záhradný úložný box ONTARIO 870L
Záhradný úložný box ONTARIO 870L
Hnedá
Skladom
Antracit
Skladom












