- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné hojdačky a hojdacie siete
- Záhradné hojdačky
- Záhradná hojdačka CELEBES
Záhradná hojdačka CELEBES
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ HÚPAČKA CELEBES
S hojdačkou CELEBES môžete zariadiť útulný kútik na relaxáciu. Hojdačka pre 4 osoby s rozkladacou sedačkou, ktorá je upevnená na pružinách.
KVALITNÉ MATERIÁLY
Robustná, výkonná rámová konštrukcia hojdačky, hrúbka nosnej rúrky: Ø 42 x 1,2 mm. Rám je maľovaný práškovou polyesterovo-epoxidovou farbou v antracitovom odtieni. Sedadlo je možné sklopiť do polohy v ľahu na chrbte. Strieška je vyrobená z polyesteru, má špeciálne tunely prispôsobené na strešnú konštrukciu hojdačky.
FAREBNÉ VARIANTY
V sade s hojdačkou sú tiež sedáky v troch farebných variantoch - výplň sedákov: polyuretánová pena, zabalená do obalu z tkaného polyesteru, lem obšitý polyesterovou tkaninou, v ohybe pripevňovacej šnúrky. Opierky sú so suchým zipsom na upevnenie na rám.
- modrý vzor (vzor 037-11)
- sivá (vzor 041-06)
- vzor listy (vzor G057-06PB)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
oceľ / polyester / polyuretánová pena
Rozmery:
šírka: 220 cm
hĺbka: 134 cm
výška: 157 cm
šírka sedu: 170 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 59 cm
výška operadla: 55 cm
rozmer konštrukcie striešky: 214 x 122cm
rozmer rúrok: ø42 x 1,2mm
Rozmery podušiek:
šírka: 125 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 8/10 cm
Nosnosť:
4 x 75 kg (300 kg)
Hmotnosť:
57,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| HĹBKA | 134 cm |
| VÝŠKA | 157 cm |
| HMOTNOSŤ | 57,5 kg |
| NOSNOSŤ | 300 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x hojdačka, 2x poduška, 2x vankúš |
| ŠÍRKA SEDU | 170 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 59 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 55 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Lakovaná oceľ |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| FARBA ZASTREŠENIE |
|
| BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| HĹBKA | 134 cm |
| VÝŠKA | 157 cm |
| HMOTNOSŤ | 57,5 kg |
| NOSNOSŤ | 300 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x hojdačka, 2x poduška, 2x vankúš |
| ŠÍRKA SEDU | 170 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 59 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 55 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Lakovaná oceľ |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| FARBA ZASTREŠENIE |
|
| BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











