- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Norty
- Vešiaková skriňa NORTY TYP 22
Vešiaková skriňa NORTY TYP 22
Kód produktu: 0000394689
Telefonická objednávka
SEKTOROVÝ SYSTÉM NORTY
Kedysi, keď nebol priemysel rozvinutý a peniaze boli vzácnejšie ako dnes, zariaďovanie domov bolo skromné a jednoduché. Nábytok sa dedil, alebo bol výsledkom ťažkej domácej výroby. Každý kus bol odlišný, iné farby, iného materiálu, tvaru a hlavne mal inú hodnotu. Dnes je to úplne odlišné a predovšetkým jednoduchšie. Bez problémov si dokážete zariadiť celú domácnosť v jednom farebnom prevedení, jednom materiáli, za jednotnú cenu a čo je najlepšie: na jednom mieste či internetovej stránke, kde vám postačí pár klikov k dokonalému nábytku. Takto dokážete získať aj sektorový systém NORTY. Vo farebnom prevedení dub sonoma, vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky, je praktický a viacúčelový, s ktorým si poskladáte každú izbu.

NORTY TYP 22
Skriňa 4D1S/70 NORTY TYP 21 je priestranná, štvordverová. Je vešiaková, takže ukryje všetky vaše veci. Nad vešiakovou tyčou je polica a na spodnej časti skrine sa nachádza jeden šuplík a dvojdverová skrinka.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
Šírka: 66 cm
Hĺbka: 40 cm
Výška: 210 cm
Hmotnosť:
48,8 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 210 cm |
| HMOTNOSŤ | 48,8 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









