- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Norty
- Komoda NORTY 4D1S
Komoda NORTY 4D1S
Kód produktu: 0000147840
Telefonická objednávka
Zo sektorového systému NORTY si môžete poskladať nábytok podľa vlastných predstáv.
V farebnom prevedení dub sonoma, vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky.
Komoda NORTY 4D1S typ 11 poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe štyroch skriniek a jedného šuplíka.
Farba:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
Šírka: 168 cm
Hĺbka: 40 cm
Výška: 92 cm
Hmotnosť:
64,8 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 168 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 65 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







