- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- City
- Vešiaková skriňa CITY
Vešiaková skriňa CITY
Telefonická objednávka
Moderný nábytok do obývacej izby CITY má čisté línie a prepracované detaily. Je vyrobený z DTD laminovanej s ABS hranami. Dvierka sú bez úchytiek s dotykovým systémom PUSH UP.
Šatník CITY je 2-dverová. Kombinovaná skriňa pozostáva zo šatníkovej časti a z policové časti. K dispozícii je vám 5 políc a 1 šatníková tyč.
V našej ponuke máme ďalšie komponenty zo zostavy CITY.
Farba:
biela / dub grandson / biely lesk
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 96,5 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 193,5 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
75 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 96,5 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 193,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 74,7 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




