- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- City
- Vitrína 72 CITY
Vitrína 72 CITY
Telefonická objednávka
Moderný nábytok do obývacej izby CITY má čisté línie a prepracované detaily. Je vyrobený z DTD laminovanej s ABS hranami. Dvierka sú bez úchytiek s dotykovým systémom PUSH UP.
Nízka vitrína 72 CITY je s dvierkami. Ponúka úložný priestor v podobe 3 políc, jedna polica je sklenená. Možnosť dokúpiť 1-bodové LED osvetlenie.
V našej ponuke máme ďalšie komponenty zo zostavy CITY.
Farba:
biela / dub grandson / biely lesk
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 72 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 154 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
41,5 kg
Dodávané v demonte.

Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 154 cm |
| HMOTNOSŤ | 41,5 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, Sklo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




