- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Toaletný stolík s taburetom SARA
Toaletný stolík s taburetom SARA
Telefonická objednávka
Toaletný stolík SARA so zrkadlom a taburetom Vás určite zaujme už na prvý pohľad. Sedátko taburetu je potiahnuté príjemnou látkou s výplňou pre väčší komfort.
Vďaka svojmu dokonalému spracovaniu a premysleným detailom si môžete vytvoriť usporiadanie podľa svojich individuálnych potrieb a citu. K dispozícii je päť šuplíčkov, ktoré určite nájdu svoje využitie na šperky či iné drobnosti.
Farba:
biela / strieborná
Materiál:
MDF / látka / sklo
Rozmery stolíka:
šírka: 80 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 130 cm
Hmotnosť:
21,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 130 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska, Sklo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 5 |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 130 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska, Sklo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Boxspringová posteľ VIVRE 180
Boxspringová posteľ VIVRE 180
Kronos 19 - zelená
Odoslanie do 21 dní
934.80 €
Matt velvet 63 - ružová
Odoslanie do 21 dní
952.10 €
Matt velvet 68 - vínová
Odoslanie do 21 dní
952.10 €
Monolith 09 - svetlo hnedá
Odoslanie do 14 dní
952.10 €
Monolith 48 - žlutá
Odoslanie do 21 dní
952.10 €
Monolith 77 - modrá
Odoslanie do 21 dní
952.10 €
Monolith 84 - sivá
Odoslanie do 10 dní
952.10 €
Paros 02 - béžová
Odoslanie do 21 dní
934.80 €
Dora 63 - vínová
Odoslanie do 21 dní
952.10 €











