- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Toaletné
- Toaletný stolík s taburetom REGINA NEW
Toaletný stolík s taburetom REGINA NEW
Telefonická objednávka
REGINA NEW toaletný stolík s taburetom v barokovom štýle splní vaše očakávania o malom kozmetickom kráľovstve.
Vyrobený je z MDF, masívneho dreva, strieborné látky - 100% polyesteru, a jeho súčasťou sú aj kovové úchytky. Sivá alebo biela farba dodáva toaletnému stolíku tajomný nádych.
Neodmysliteľnou súčasťou stolíka je aj zrkadlo a štyri zásuvky. Ku stolíku patrí aj krásny taburet, ktorý štýlovo ladí so stolíkom.
Farba:
biela / strieborná
sivá / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
MDF / látka-100% polyester / kovové úchytky / masívne drevo / sklo
Rozmery stolíka:
šírka: 80 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 142 cm
nosnosť stolíka: 30 kg
Rozmery taburetu:
šírka: 38 cm
hĺbka: 28 cm
výška: 45 cm
Nosnosť taburetu:
100 kg
Hmotnosť:
22 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 38 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 28 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 142 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF doska, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 1x taburet |
| TYP STOLA | Toaletný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA TABURETU | 38 cm |
| HĹBKA TABURETU | 28 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 38 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 28 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 142 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF doska, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 1x taburet |
| TYP STOLA | Toaletný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA TABURETU | 38 cm |
| HĹBKA TABURETU | 28 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Shaggy koberec AMIDA
Odkladací stolík 3 ks Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks Dekorhome
Biela
Nie je skladom
87.30 €
Čierna
Nie je skladom
97.20 €
Měděná
Nie je skladom
95.50 €
















