- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Toaletné
- Toaletný stolík s taburetom biela Dekorhome
Toaletný stolík s taburetom biela Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento krásny stolík so zrkadlom, ktorý dodávame v sete so stoličkou, je ručne vyrobený a vyniká vysokou kvalitou spracovania.
Stolík so stoličkou je charakteristický svojimi čistými elegantnými líniami v kombinácii s romantickými vzormi. Stolík má 3 zásuvky pre ukladanie líčidiel a kozmetických prípravkov. Otočné okrúhle zrkadlo má voľne stojace rám. Štýlové Knopky dopĺňajú dizajn toaletného stolíka.
Upozorňujeme, že tento nábytok je ručne vyrobený z dreva a ručne natretý na bielo, takže sa na nábytku môžu objaviť drobné nedostatky.
Vezmite prosím na vedomie, že tento nábytok je ručne vyrobený z dreva a ručne natretý na bielo, takže sa na nábytku môžu objaviť drobné nedostatky.
Poznámka: Upozorňujeme, že drevo je prírodný produkt, na ktorom sa môžu objaviť jemné nedokonalosti.
Farba:
biela / strieborná
Materiál:
masívne jedľové drevo / látka (ľan: 30%, polyamid: 70%) / sklo
Rozmery stolíka:
šírka: 75 cm
hĺbka: 40 cm
výška dosky stola: 76 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 40 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 47 cm
Hmotnosť:
18 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 40 cm, 75 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 47 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 1x taburet |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Toaletný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ZRKADLO | Áno |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 30 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 47 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 40 cm, 75 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 47 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 1x taburet |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Toaletný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ZRKADLO | Áno |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 30 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 47 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Viacúčelová posteľ FANY
Viacúčelová posteľ FANY
Sivá
Skladom
Dub sonoma
Skladom










