- Domov
- Osvetlenie
- Stropné svetlo TUBA
Stropné svetlo TUBA
Telefonická objednávka
Toto moderné stropné bodové svietidlo je navrhnuté tak, aby bolo ideálne na zavesené stropy a rôzne konštrukcie. Jeho dizajn využíva kombináciu liatej hliníkovej zliatiny a akrylu s matným efektom, čo vytvára atraktívny a elegantný vzhľad.
Jednou z kľúčových vlastností tohto svietidla je jeho schopnosť pôsobiť ako samostatné bodové osvetlenie, ale zároveň vyzerá skvele aj v skupine, čo poskytuje možnosť vytvorenia jedinečných svetelných efektov v miestnosti.
Žiarovky nie sú súčasťou dodávky.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 7,9 cm
hĺbka: 7,9 cm
výška: 12 cm
závit pre žiarovku: GU10
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Kuchyňa, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 6,4 cm |
| HĹBKA | 6,4 cm |
| VÝŠKA | 13 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | GU10 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stropné svetlo TUBA LED
Závesná lampa TUBA 2xGU10
Stropné svetlo TUBA
Stropné bodové LED svetlo TUBA
Závesná lampa TUBA 1xGU10
Stropné svetlo TUBA LED
Stropné svetlo TUBA
Komoda SILENOS Dekorhome
Komoda SILENOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
878.80 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
792.60 €














