- Domov
- Osvetlenie
- Stolné lampy
- Stolová lampa RIFASA
Stolová lampa RIFASA
Telefonická objednávka
Efektné svietidlo jednoduchého tvaru. Kovová biela základňa a farebné tienidlo z organzy. Organza je priesvitný a ľahko lesklý materiál, ktorý dodáva lampe jemnosť a eleganciu. Ideálne sa bude hodiť do spální, detských izieb a ďalších interiérov. Tienidlo je dostupné v širokej škále farieb.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
svetlo modrá
sivá
čierna
červená
biela
fialová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / látka
Rozmery:
šírka: 14 cm
hĺbka: 14 cm
výška: 32 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
0,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 14 cm |
| HĹBKA | 14 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| PRIEMER | 14 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská posteľ 70x140 borovice Dekorhome
Detská posteľ 70x140 borovice Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
275.30 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
180.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
191.90 €
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Konzolový stolík DEION Dekorhome
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom








