- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa VADUZ Dekorhome
Stolová lampa VADUZ Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová stolná lampa VADUZ bude ideálnou voľbou do všetkých moderne ladených interiérov. Biele látkové tienidlo z ľanu dokonale ladí s bielou / striebornou nohou lampy. Noha lampy je vyrobená z kovu.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
biela / strieborná
čierna / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 32 cm
hĺbka: 32 cm
výška: 60 cm
tienidlo: 32 cm x 32 cm x 21 cm
dĺžka kábla: 180 cm
pätica: 1 x E27 max. 40W
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 32 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kreslo ušiak LADY
Kreslo ušiak LADY
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Zelená
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Krémová
Nie je skladom
320.80 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Modrá
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Hořčicová
Nie je skladom
320.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
320.80 €
Skořicová
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Světle růžová
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Kreslo CARMEN VELVET
Kreslo CARMEN VELVET
Čierna
Nie je skladom
160.40 €
Ružová
Nie je skladom
163.50 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
160.40 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
160.40 €
Žltá
Nie je skladom
160.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
161.30 €
Skořicová
Nie je skladom
160.40 €
Šedozelená
Odoslanie do 10-14 dní
160.40 €











