- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia lampa LANSING Dekorhome
Stojacia lampa LANSING Dekorhome
Telefonická objednávka
Efektná stojaca lampa LANSING zaujme predovšetkým svojim nápaditým dizajnom v očarujúcom retro vzhľade. Lampa sa skladá z troch klasických tienidiel vo farbách bielej, sivej a čiernej. Lampa má kovovú konštrukciu a základňu v čiernej farbe.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Dodávka je bez žiaroviek.
Farba:
biela / sivá / čierna
Materiál:
ľan / kov
Rozmery:
šírka: 36 cm
hĺbka: 36 cm
výška: 163 cm
rozmer tienidla: 28 x 28 x 24 cm
priemer podstavca: 28 cm
dĺžka kábla: 220 cm
svetelný zdroj: 3 x E27 max. 40W
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| DĹŽKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 163 cm |
| PRIEMER | 28 cm |
| MATERIÁL | Kov, Ľan |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome
Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
340.10 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
413.30 €
3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome
3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
584 €
Čierna
Nie je skladom
553 €
Zelená
Nie je skladom
408.20 €
Krémová
Nie je skladom
442.90 €
Modrá
Nie je skladom
605.70 €
Vínová
Nie je skladom
428.20 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
528.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
524 €
Žltá
Nie je skladom
500.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
665.40 €
Konzolový stolík BUSTA
Konzolový stolík BUSTA
Dub
Skladom
Grafit
Skladom






