- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Telefonická objednávka
Efektná stojaca lampa BRUSEL v trendy retro dizajne. Hodiť sa bude ale aj do industriálneho štýlu.
Svetlo je možné nakláňať podľa potreby.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Dodávka je bez žiaroviek.
Farba:
čierna / zlatá
čierna / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný
Materiál:
kov / hliník
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 160 cm
dĺžka kábla: 350 cm
svetelný zdroj: 1 x E27 max. 60W
Hmotnosť:
10 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 160 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stolová lampa BRUSEL Dekorhome
Stolová lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Odoslanie do 14 dní
128.90 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome
Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
340.10 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
413.30 €
3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome
3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
584 €
Čierna
Nie je skladom
553 €
Zelená
Nie je skladom
408.20 €
Krémová
Nie je skladom
442.90 €
Modrá
Nie je skladom
605.70 €
Vínová
Nie je skladom
428.20 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
528.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
524 €
Žltá
Nie je skladom
500.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
665.40 €
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
279.70 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
279.70 €













