- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia BUTON R
Sedacia súprava rozkladacia BUTON R
Telefonická objednávka
Rohová sedacia súprava BUTON R bola navrhnutá a vyrobená je tak, aby v priestore obývacej izby pôsobila exkluzívne, a zároveň bola maximálne komfortná.
Je čalúnená veľmi obľúbenou a kvalitnou látkou Orinoco v sivom melíre.
Sedacia súprava má polohovacie záhlavie, ktoré zabezpečuje komfortné opretie chrbta a hlavy. Tri opierky hlavy sú polohovacie. Dajú sa nastaviť a zaistiť až v piatich stupňoch.
Sedadlá majú luxusné dekoratívne prešitie.
BUTON R je rozkladacia, čím vzniká priestor pre príležitostné spanie s veľkosťou 125x200 cm, rozkladá sa systémom AUTOMAT. Úložný priestor nájdete v otomanové časti.
Sedačka má stabilnú drevenú konštrukciu. Nožičky sú kovové s povrchovou úpravou chróm, ktorý dodá vášmu príbytku nádych noblesy. Sedacie výplň tvorí kombinácia pružiny falista + PUR peny s výškou sedu 40 cm a hĺbkou sedu 59 cm.
Farba:
sivá
Materiál:
látka Orinoco / pružina Falista / PUR pena / drevo / kov
Tvar:
L
Rozmery:
šírka: 275 cm
hĺbka: 225 cm
výška: 71/85 cm
výška sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 59 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 125x200 cm
výška nožičiek: 9 cm
výška chrbtovej opierky: 32/50 cm
Nosnosť na osobu:
90 kg
Hmotnosť:
162 kg
Dodávané v demonte.
Ponúkame vám možnosť objednať si sedačku v 5 ďalších farebných prevedeniach látky Orinoco alebo v 7 farebných prevedeniach ekokože Soft podľa vzorkovníka na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 8-10 týždňov
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 275 cm |
| HĹBKA | 225 cm |
| VÝŠKA | 71 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 162 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 275 cm |
| HĹBKA | 225 cm |
| VÝŠKA | 71 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 162 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.













