- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Toronta
- Šatník F TORONTA
Šatník F TORONTA
Telefonická objednávka
Šatník F je súčasťou sektorové zostavy TORONTA, ktorá obsahuje množstvo komponentov na vybavenie obývacej izby alebo jedální. Zostava má originálny a atraktívny dizajn, je funkčná a praktická. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF vo farebnom prevedení: dub Wotan.
Šatník F ponúka dostatok úložného priestoru. V hornej časti sa nachádza vešiaková tyč, v spodnej časti sú police. Skriňa je dvojdverová.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo zostavy TORONTA.
Farba:
dub wotan
Materiál:
DTD laminovaná / MDF
Rozmery:
šírka: 102,8 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 197,2 cm
hrúbka materiálu korpus: 16 mm
hrúbka materiálu dvierka: 19 mm
Hmotnosť:
84 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 102,8 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 197,2 cm |
| HMOTNOSŤ | 84 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| DVERE | Dvere na pántoch, Dvojkrídlové |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






