- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Toronta
- RTV stolík B TORONTA
RTV stolík B TORONTA
Telefonická objednávka
RTV stolík B je súčasťou sektorové zostavy TORONTA, ktorá obsahuje množstvo komponentov na vybavenie obývacej izby alebo jedální. Zostava má originálny a atraktívny dizajn, je funkčná a praktická. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF vo farebnom prevedení: dub Wotan.
RTV stolík B ponúka dostatok úložného priestoru v podobe dvoch šuplíkov a otvorené police.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo zostavy TORONTA.
Farba:
dub Wotan
Materiál:
DTD laminovaná / MDF
Rozmery:
šírka: 132,8 cm
hĺbka: 39,7 cm
výška: 50,3 cm
hrúbka materiálu korpus: 16 mm
hrúbka materiálu dvierka: 19 mm
Hmotnosť:
38,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 132,8 cm, 133 cm |
| HĹBKA | 39,7 cm |
| VÝŠKA | 50,3 cm |
| HMOTNOSŤ | 38,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






