- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava BLEKY
Rozkladacia sedacia súprava BLEKY
Telefonická objednávka
Škandinávska rohová sedacia súprava BLEKY s funkciou rozkladu na plnohodnotné lôžko o rozmere 130x200 cm zaistí ten pravý odpočinok počas dňa a noci. Je ideálny pre tých, ktorí si vážia pohodlie a funkčnosť vo svojej domácnosti.
Sedacia súprava je čalúnená látkou Kronos v hnedom farebnom prevedení. Lákavý je aj jej úložný priestor, ktorý oceníte pri úschove diek a vankúšov. BLEKY je celočalúnená, teda ju môžete bez obáv umiestniť kdekoľvek do priestoru. O plnohodnotné opretie unaveného chrbta sa postarájú tri veľké vankúše. Výplň sedačky tvorí PUR pena s kvalitnou pružinou falista. Postavená je na drevených nožičkách vo farbe buk.
Farba:
hneda
Prevedenie:
pravé
ľavé
Výber prevedenia zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka Kronos 6 / PUR pena / pružina / drevo
Rozmery:
šírka: 235 cm
hĺbka: 145 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 135 cm
hĺbka sedu: 52 cm
výška sedu: 46 cm
rozmer plochy na spanie: 130 x 200 cm
šírka otomanu: 65 cm
šírka opierky na ruky: 15 cm
výška nožičiek: 13 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
95 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 235 cm |
| HĹBKA | 145 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 95 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 135 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 235 cm |
| HĹBKA | 145 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 95 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 135 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Rozkladací konferenčný stôl BEATA
Rozkladací konferenčný stôl BEATA
Ořech
Odoslanie do 10-14 dní
233.70 €
Dub
Odoslanie do 10-14 dní
233.70 €
Wenge
Nie je skladom
233.70 €
Kaštan
Odoslanie do 10-14 dní
233.70 €









