- Domov
- Spálňa
- Postele
- Jednolôžkové
- Rozkladacia posteľ ANTONY
Rozkladacia posteľ ANTONY
Telefonická objednávka
ROZKLADACIA POSTEĽ ANTÓNY
- biela
- sivozelená
- kašmír


KVALITNÁ VÝROBA
ANTONY je vyrobená z kvalitného kompozitného dreva s kombináciou MDF, ktorá predstavuje plošne lisovanú trieskovú dosku. Posteľ je dodávaná s roštom s borovicovými latami a bez matraca. Odporúčame dokúpiť matrac o rozmere 90x200 cm z našej ponuky. ANTONY, posteľ vhodná do detských, študentských, izba pre hostí alebo apartmánov.

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kompozitné drevo
Rozmery:
šírka: 98 / 184,7 cm
hĺbka: 204,5 cm
výška: 67 cm
plocha na spanie: 90x200 / 180x200 cm
hrúbka materiálu kompozitné drevo: 1,6-2,2 cm
hrúbka materiálu MDF: 2,2 cm
výška prednej bočnice od podlhy: 39 cm
zapustenie matraca: 9 cm
rozmer šuplíka: 85x53,5x17 cm
Nosnosť:
posteľ: 90 kg / osoba
šuplík: 5 kg
Hmotnosť:
84 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 98 cm, 185 cm |
| HĹBKA | 204,5 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 84 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kompozitné drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 98 cm, 185 cm |
| HĹBKA | 204,5 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 84 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kompozitné drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm, 180 x 200 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Nočný stolík JUNGLE 2 ks
Nočný stolík JUNGLE 2 ks
Biela
Nie je skladom
189.20 €
Čierna
Nie je skladom
189.20 €
Dub wotan
Nie je skladom
189.20 €




















