- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl WINDSOR
Rozkladací jedálenský stôl WINDSOR
Telefonická objednávka
Štýlový jedálenský stôl WINDSOR pôsobí luxusným a honosným dojmom. Stane sa stredom Vašej domácnosti a to aj vďaka svojej praktickej funkcii rozkladu, vďaka čomu sa k nemu usadí až osem osôb.
Stôl má dosku vyrobenú z masívneho dreva a DTD v dekore: dub tmavý. Stojí na štyroch pevných nohách vyrobených z masívneho bukového dreva v dvoch farebných variantoch: biela a čierna.
Farba:
dub tmavý / biela
dub tmavý / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / dyha
Rozmery:
šírka: 160 - 240 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
70,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 70,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 70,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Jedálenská stolička VELO
Jedálenská stolička VELO
Biela
Skladom
Čierna
Skladom





















