- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl VENOM
Rozkladací jedálenský stôl VENOM
Telefonická objednávka
Jedálenský stôl VENOM sa stane dominantou vašej jedálne či kuchyne.
Čierne lakované oceľové nohy vytvárajú príjemný kontrast k prirodzenému vzhľadu jedálenskej dosky. Doska stola je vyrobená z laminovanej DTD dosky v dekore dub wotan s ABS hranami.
Stôl je rozkladací a ponúkame ho v 2 veľkostiach: 135-185/85 cm a 160-210/90 cm.
Farba:
dub wotan / čierna
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 135-185 cm / 160-210 cm
hĺbka: 85 / 90 cm
výška: 74 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Nosnosť:
60 kg
Hmotnosť:
47,5 kg / 52 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 135 cm, 160 cm, 185 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 85 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,5 kg, 52 kg |
| NOSNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, Kov |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 135 cm, 160 cm, 185 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 85 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,5 kg, 52 kg |
| NOSNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, Kov |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
















