- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Norty
- Rohová skriňa NORTY TYP 27
Rohová skriňa NORTY TYP 27
Kód produktu: 0000394694
Telefonická objednávka
SEKTOROVÝ SYSTÉM NORTY
Kedysi, keď nebol priemysel rozvinutý a peniaze boli vzácnejšie ako dnes, zariaďovanie domov bolo skromné a jednoduché. Nábytok sa dedil, alebo bol výsledkom ťažkej domácej výroby. Každý kus bol odlišný, iné farby, iného materiálu, tvaru a hlavne mal inú hodnotu. Dnes je to úplne odlišné a predovšetkým jednoduchšie. Bez problémov si dokážete zariadiť celú domácnosť v jednom farebnom prevedení, jednom materiáli, za jednotnú cenu a čo je najlepšie: na jednom mieste či internetovej stránke, kde vám postačí pár klikov k dokonalému nábytku. Takto dokážete získať aj sektorový systém NORTY. Vo farebnom prevedení dub sonoma, vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky, je praktický a viacúčelový, s ktorým si poskladáte každú izbu.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Rohová skriňa 2D NORTY TYP 27 vám vytvorí odkladací priestor aj v nevyužitom rohu. Dvojdverovú rohovú skriňu v podobe šatníka si obľúbite pre jej praktickosť a úložný priestor. Vnútro šatníkovej skrine tvorí priestranné police a dve vešiakové tyče, ktoré vám uskladnia veľa oblečenia či bielizne.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
Šírka: 101 cm
Hĺbka: 101 cm
Výška: 210 cm
Hmotnosť:
92,6 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 101 cm |
| HĹBKA | 101 cm |
| VÝŠKA | 210 cm |
| HMOTNOSŤ | 92,6 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP SKRINE | Policová, Rohová |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze










