- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné kreslo s podnožkou AK-305B
Relaxačné kreslo s podnožkou AK-305B
Kód produktu: AK-305B PW2
Telefonická objednávka
RELAXAČNÉ KRESLO AK-303B
Relaxačné kreslo s podnožkou AK-305B ponúka kombináciu pohodlia a výrazného štýlu. Vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu sa hodí do rôznych interiérov, kde oceníte kombináciu funkčnosti a štýlu.


FUNKČNOSŤ A VŠESTRANNOSŤ
Dizajnové prvky kresla dbajú nielen na estetický dojem, ale aj na praktickú funkčnosť, robia z neho skvelú voľbu ako pre firemné prostredie, tak pre súkromných užívateľov, ktorí túžia po relaxácii a luxuse vo svojich domovoch. Súčasťou je aj bonusový taburet so zodpovedajúcim poťahom, ktorý umožňuje pohodlné opretie nôh a dopĺňa celkový komfort. Kreslo je ideálne na relaxáciu v obývacej izbe alebo pracovni, kde vynikne jeho originálne farebné prevedenie aj funkčnosť.


MATERIÁL
Čalúnenie je tvorené kvalitnou látkou s rôznorodými vzormi, ktorá dodáva kreslu výrazný vizuálny efekt a zároveň príjemný povrch na sedenie. Pevné nohy z masívneho kaučukovníka zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť, zatiaľ čo integrované podrúčky prispievajú k pohodlnému sedeniu.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 68 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 100 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 47 cm
výška sedu: 49 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 51 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 33 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
14,5 kg

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ŠÍRKA TABURETU | 51 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 33 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ŠÍRKA TABURETU | 51 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 33 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Pohovka NUA látka bouclé
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
2 693.40 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
2 715.20 €
Sivá
Nie je skladom
2 693.40 €
Pohovka NUA látka bouclé
Biela
Nie je skladom
2 693.40 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
2 715.20 €
Sivá
Nie je skladom
2 693.40 €
Prijímame predobjednávky
od 2 693.40 €
Přidat do oblíbených
Regál ATALANTA 185x77 cm Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Regál ATALANTA 185x77 cm Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
260.50 €
Přidat do oblíbených
















