- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Relaxačná 2-miestna pohovka Dekorhome
Relaxačná 2-miestna pohovka Dekorhome
Telefonická objednávka
Relaxačná pohovka je čalúnená syntetickou kožou.
Pohovka je polohovateľná. Jednoduchým mechanizmom sa sklopí do relaxačnej polohy. Vysoké operadlo s oporou hlavy zaistí príjemné a pohodlné sedenie. Praktické podrúčky a držiak nápojov zaistia pohodlie na relaxáciu.
Rám je z kovu.
V strednej lakťovej opierke je zabudovaný úložný priestor 16x15x29 cm.
Farba:
hnedá
Materiál:
koženka / kov
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 86 - 156 cm
výška: 98 cm
šírka sedu: 53 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 47 cm
výška opierky chrbta: 58 cm
Hmotnosť:
73 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 86 cm, 156 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 73 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koženka |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 58 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Koberec ASH Dekorhome
Relaxačná 3-miestna pohovka OSLO 3S
Relaxačná 3-miestna pohovka OSLO 3S
Béžová
Nie je skladom
478 €
Tmavosivá
Skladom
3miestna pohovka Dekorhome
3miestna pohovka Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
386.40 €
Čierna
Nie je skladom
393.90 €
Zelená
Nie je skladom
393.90 €
Ružová
Nie je skladom
386.40 €
Krémová
Nie je skladom
393.90 €
Modrá
Nie je skladom
393.90 €
Vínová
Nie je skladom
386.40 €
Tmavosivá
Nie je skladom
393.90 €
Žltá
Nie je skladom
356.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
393.90 €
Odkladací stolík ANUBIS Dekorhome
Odkladací stolík ANUBIS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
176.30 €








