- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál THOR Dekorhome
Regál THOR Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento regál THOR je vyrobený z masívneho mangovníkového dreva, ktoré je nielen schopné uniesť značnú váhu, ale zároveň aj výborne odoláva opotrebovaniu.
Disponuje štyrmi priehradkami. Ideálne riešenie na uloženie zbierky kníh, časopisov a dokumentov, ale aj dekoratívnych ozdôb, ako sú zarámované fotografie či zberateľské predmety.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
masívne mangovníkové drevo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 176 cm
výška nôh: 16 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 176 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 16 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 176 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 16 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
TV stolík BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
150.40 €







