- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál NOEL
Regál NOEL
Kód produktu: NOELDWC
Telefonická objednávka
Moderný regál je vyrobený z laminovanej DTD v dekore dub wotan a čierna.
Viacúčelový regál je využiteľný najmä ako knižnica. Možno pripevniť na stenu.
Farba:
dub wotan / čierna
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 155 cm
Hmotnosť:
20 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 155 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET POLÍC | 8 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík SINIS Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Konferenčný stolík SINIS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Odoslanie do 14 dní
od 180.60 €
251.70 €
Přidat do oblíbených








