- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Príručný stolík KRIOS Dekorhome
Príručný stolík KRIOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento štýlový odkladací či príručný stolík je dokonalou kombináciou trendy designu a praktickej funkčnosti. Je zaujímavým doplnkom, ktorý využijete najmä v obývacej izbe alebo v pracovni.
Doska stola je z masívneho mangovníkového / sheeshamového dreva. Rám je práškové lakovaný kov čiernou farbou.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
mangovníkové drevo
sheeshamové drevo
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / kov
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 60 cm
hrúbka dosky: 1,5 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Regál ATALANTA 185x115 cm Dekorhome
Regál ATALANTA 185x115 cm Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Regál ATALANTA 185x135 cm Dekorhome
Písací stôl s priehradkou PONTOS Dekorhome
Kancelárske kreslo NOTOS Dekorhome
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
176.50 €
Regál ATALANTA 185x77 cm Dekorhome
Regál ATALANTA 185x77 cm Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
197.80 €











