- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Televízne
- Polohovacie TV kreslo MEKENZI
Polohovacie TV kreslo MEKENZI
Telefonická objednávka
POLOHOVACIE KRŠESLO MEKENZI
Kreslo MEKENZI je ideálne pre každú domácnosť, ktorej prioritou je pohodlie a štýl. Už na prvý pohľad sa stane vašim obľúbeným spoločníkom a miestom pre zaslúžený oddych. Vyrobené je z bavlnenej látky. Stabilitu zabezpečí pevná konštrukcia v podobe oceľového rámu.
FAREBNÉ VARIANTY
Poťah je z látky v niekoľkých farebných variantoch, čo dodáva tomuto kúsku nielen štýlový vzhľad, ale aj príjemný dotyk a pocit luxusu.
- sivá
- sivohnedá taupe
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
POHODLIE A KOMFORT
Pýchou kresla MEKENZI je jeho polohovací a otočný mechanizmus. Jednoduchou manipuláciou si ho nastavíte presne podľa vašich predstáv. Môžete ho používať ako klasické kreslo alebo využiť jeho ďalšie vlastnosti. Operadlo chrbta dokážete sklopiť do relaxačnej polohy.Vysoká opierka chrbta je tvarovaná tak, aby dokonale podoprela vašu unavenú chrbticu. Kreslo vie poslúžiť ako miesto na čítanie knihy, sledovanie televízie alebo len tak na oddych po náročnom dni.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / pena / kov
Rozmery:
šírka: 76 cm
hĺbka: 89,5 cm
výška: 104 cm
šírka sedu: 54 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
36 kg
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 89,5 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 89,5 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
































