- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Polohovacie kreslo PAYTON
Polohovacie kreslo PAYTON
Telefonická objednávka
Máte pocit, že vám život uteká medzi prstami? Nežijete, ale len prežívate a stále sa za niečím ponáhľate? Polohovacie, relaxačné kreslo PAYTON vám dá návod ako spomaliť a žiť tak, ako by každý jeden deň mal byť tým posledným. Svojím moderným dizajnom zapadne do akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti.
PAYTON je čalúnené kvalitnou Velvet látkou a postavené na kovových nožičkách v zlatom prevedení. Dodávajú kreslu patričnú stabilitu a vizuálne pohladenie. Relaxačné kreslo PAYTON je polohovacie mechanicky. Obsahuje mechanizmus, ktorý umožňuje sklopenie do relaxačnej podoby. Je doplnený opierkami rúk a vankúšom, ktoré jeho pohodlnosť znásobujú.
Farba:
púdrovo ružová
béžová
modrá
smaragdová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / chróm
Rozmery:
šírka: 73 cm
hĺbka: 81 cm
výška: 100 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Nástenná lampa CORDEL 1xG9
Závesná lampa CORDEL 2xG9
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
186.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
213.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
203 €
Odkladací stolík XANTHOS Dekorhome
Odkladací stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Konzolový stolík XANTHOS Dekorhome
Konzolový stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Nie je skladom
180.90 €
Černý mramor
NIE JE DOSTUPNÝ
180.90 €































