- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Televízne
- Polohovacie TV kreslo KRESO NEW
Polohovacie TV kreslo KRESO NEW
Telefonická objednávka
POLOHOVACIE KRŠESLO KRESO NEW
Každý má občas deň, keď sa mu nič nedarí, myseľ má prázdnu, telo vyčerpané. Vtedy prichádza na rad oddych. Objavte čaro relaxačného kresla KRESO NEW, ktoré sa vždy prispôsobí vašim potrebám. 
FAREBNÉ VARIANTY
Čalúnené je látkou v dvoch farebných variantoch, stabilitu zaisťujú plastové nožičky.
- sivá
- hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
POHODLIE A KOMFORT
Kreslo je mechanicky polohovateľné. Jednoduchým mechanizmom ho dokážete sklopiť do relaxačnej polohy. Tešte sa každý deň na chvíľu, keď prídete z práce domov a usadíte sa do svojho kráľovského trónu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / plast
Rozmery:
šírka: 69 cm
hĺbka: 73 cm
výška: 99 cm
hĺbka sedu: 50,5 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
26,5 kg

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| HĹBKA SEDU | 50,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.































