- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Televízne
- Polohovacie TV kreslo ASKOY NEW
Polohovacie TV kreslo ASKOY NEW
Telefonická objednávka
POLOHOVACIE KRŠESLO ASKOY NEW
Aj vy túžite po tom kráľovskom pocite sadnúť si po náročnom dni do extra pohodlného trónu? Do niečoho, čo vám prinesie vysoký komfort pre váš boľavý chrbát a unavené nohy? Každý deň môžete zažívať luxus ako na zámku. Urobte si pohodlie s relaxačným kreslom ASKOY NEW.
FAREBNÉ VARIANTY
Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou v dvoch farebných variantoch. Výborne sa hodí do obývacej izby, pracovne alebo do spálne.
- sivá
- hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
POHODLIE A KOMFORT
Vďaka tomu, že je mechanicky polohovacie, vám dopraje patričný komfort, ktorý si zaslúžite. Toto pohodlné kreslo môžete umiestniť kdekoľvek, kde oceníte jeho relaxačné vlastnosti. Premeňte kreslo na pohodlné a komfortné lehátko vďaka jednoduchému mechanizmu. Podnož vysuniete pomocou páčky na bočnej strane kresla. Operadlo sklopíte jemným potlačením dozadu. Keď opäť zatlačíte, operadlo sa vráti do pôvodnej polohy. Podnož sklopíte tak, že do nej zatlačíte nohami.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / drevo / kov
Rozmery:
šírka: 87 cm
hĺbka: 93 cm
výška: 98 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
32 kg

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| HĹBKA | 93 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| HĹBKA | 93 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






























