- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Polohovacie kreslo NERON
Polohovacie kreslo NERON
Telefonická objednávka
Štýlové a moderné relaxačné kreslo NERON Vás naláka k odpočinku a leňošeniu. Skvele sa hodí nielen do obývačky, ale svoje uplatnenie nájde aj vo Vašej pracovni.
Kreslo má možnosť rozloženia do vodorovnej pozície, polohuje sa pomocou páčky na vonkajšej bočnej strane kresla. Je potiahnuté kvalitnou poťahovou látkou v sivej farbe.
Farba:
sivá
Materiál:
látka
Rozmery:
šírka: 72 cm
hĺbka: 80 - 160 cm
výška: 101 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 51 cm
Hmotnosť:
37 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
87 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
85.20 €
Sedacia súprava rozkladacia TONIKS U UNI
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
83 €
Nástenná polica ARTEMIS Dekorhome
Nástenná polica ARTEMIS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
85.80 €






