- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Polohovacie kreslo OLIMP
Polohovacie kreslo OLIMP
Kód produktu: OLIMPSZ
Telefonická objednávka
Pohodlné polohovacie kreslo OLIMP je čalúnené látkou vo farebnom prevedení: sivá.
Kreslo disponuje funkciou polohovania, kde sa položí chrbtová opierka a zároveň vysunie podnožka. A navyše, sa pýši funkciou hojdania. Stane sa vašim najlepším relaxačným spoločníkom.
Farba:
sivá
Materiál:
zamatová látka Bluvel
Rozmery:
šírka: 72 cm
hĺbka: 80 - 160 cm
výška: 101 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 51 cm
Hmotnosť:
40 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Polohovacie kreslo OLIMP
Odoslanie do 10-14 dní
316.20 €
391.60 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík ECHO Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 331 €
473.70 €
Přidat do oblíbených
Sedacia súprava rozkladacia EMILY ROH MALÝ
Varianty produktu
Sedacia súprava rozkladacia EMILY ROH MALÝ
Pravá Odoslanie do 14 dní 860.30 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 860.30 €
Odoslanie do 14 dní
860.30 €
1 067.50 €
Přidat do oblíbených




