- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Polohovacia sedacia súprava ASD-4302
Polohovacia sedacia súprava ASD-4302
Telefonická objednávka
POLOHOVACIA SEDACIA SÚPRAVA ASD-4302
Atraktívna polohovacia sedacia súprava ASD-4302 s efektom vintage prináša do obývacej izby nadčasovú eleganciu a maximálny komfort. Pohovka je rozkladacia a jednotlivé kreslá disponujú manuálnym polohovaním, vďaka ktorému si ľahko nastavíte ideálnu pozíciu pre relaxáciu.
FAREBNÉ PREVEDENIE
Sedaciu súpravu ASD-4302 ponúkame vo svetlohnedom a hnedom prevedení, vďaka tomu si môžete vybrať presne tú, ktorá bude pasovať do vašej obývačky.
- svetlohnedá
- hnedá
Výber prevedenia zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KVALITNÁ VÝROBA
Kvalitné látkové čalúnenie s vintage vzhľadom pôsobí luxusne a zároveň útulne. Stabilné kovové prvky a pohodlné polstrovanie zaručujú dlhú životnosť aj vysoký komfort sedenia. Tento set je skvelou voľbou pre moderné interiéry.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery pohovky:
šírka: 200 cm
hĺbka: 89 cm
výška: 105 cm
šírka sedu: 166 cm
hĺbka sedu: 52 cm
výška sedu: 52 cm
Rozmery kresla:
šírka: 87 cm
hĺbka: 89 cm
výška: 106 cm
šírka sedu: 54 cm
hĺbka sedu: 52 cm
výška sedu: 52 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
142 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 87 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 142 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm, 166 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA KRESLA | 87 cm |
| HĹBKA KRESLA | 89 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 106 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 200 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 89 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 105 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 87 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 142 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm, 166 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA KRESLA | 87 cm |
| HĹBKA KRESLA | 89 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 106 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 200 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 89 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 105 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






































