- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Norty
- Policová skriňa NORTY TYP 5
Policová skriňa NORTY TYP 5
Kód produktu: 0000147828
Telefonická objednávka
Sektorový nábytok NORTY je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení dub sonoma.
Policová skriňa so zásuvkami 1D3S NORTY TYP 5 je priestranná, jednodverová. Vrchná časť je s dvierkami, za ktorými sa nachádzajú police. V dolnej časti sú tri šuplíky.
Farba:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 210 cm
Hmotnosť:
63,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 210 cm |
| HMOTNOSŤ | 63,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








