- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Relaxačné
- Otočné kreslo PEGGIE
Otočné kreslo PEGGIE
Telefonická objednávka
KRESLO PEGGIE
Toto moderné kreslo je elegantným doplnkom pre každý moderný interiér, ktorý kombinuje pohodlie a štýl. Je čalúnené látkou. Rám z kovu vo farbe chróm dodáva kreslu robustnosť a zároveň eleganciu.
OTOČNÁ FUNKCIA
Sedák otočný o 360 stupňov ponúka maximálnu flexibilitu a širší polstrovaný sedák zaisťuje komfort pri sedení. Zaoblené operadlo, sedák a lakťové opierky sú potiahnuté textúrovanou béžovou látkou, ktorá pridáva na vizuálnej atraktivite a jemnosti na dotyk.

DO KAŽDÉHO INTERIÉRU
Stolička je navrhnutá s ohľadom na pohodlie, čo zaisťuje jej čalúnené sedadlo a operadlo. Lesklý chrómovaný podstavec so štyrmi natočenými nohami prispieva k jej stabilite a modernému vzhľadu. Táto otáčacia stolička je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú funkčný a esteticky príťažlivý kúsok, ktorý vynikne v každom súčasnom interiéri.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov/látka
Rozmery:
šírka: 75 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 87 cm
výška sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 50 cm
šírka sedu: 75 cm
Hmotnosť:
15 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 75 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička DASMIN 2
Barová stolička KOKALOS 2 ks Dekorhome
Barová stolička KOKALOS 2 ks Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
344.40 €








