- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Otočné kresielko 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Otočné kresielko 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Telefonická objednávka
V klubovom kresle v prevedení chesterfield sa sedí jedna radosť. Je stelesnením moderného dizajnu, mäkké na dotyk a neskonale pohodlné. Vďaka plynovému piestu si môžete nastaviť jeho výšku, takže sa bude hodiť nielen k baru, ale aj k pultíku. Pýši sa vysoko leštenou chrómovou konštrukciou, ktorá je ako kvalitné, tak i štýlová. Oblé prevedenie sedáku zaujme a poteší.
Táto sada kresiel v prevedení chesterfield je jednoducho svoje a u vás doma jej to zaručene pristane.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
umelá koža / leštený chróm
Rozmery:
šírka: 61 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 80 - 93 cm
šírka sedu: 34 cm
hĺbka sedu: 44 cm
priemer základne: 45 cm
Hmotnosť:
22 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 34 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 34 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










