- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslá
- Otočné jedálenské kreslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Kód produktu: INVI45859+
Telefonická objednávka
JEDÁLNE KRESLO KAINEUS
Predstavujeme vám jedálenské kreslo ktoré sa stane nielen krásnym prvkom do vášho interiéru, ale taktiež poskytuje neuveriteľný komfort a pohodlie pre všetkých, ktorí sa na ňu posadia. Ideálne na každodenné použitie pri stole, na terase, v obývacej izbe alebo ako doplnkom v kancelárii.

OTOČNÁ KONŠTRUKCIA
Čierne kovové nohy nielenže vytvárajú stabilný základ pre stoličku, ale tiež sa perfektne dopĺňajú s koženým povrchom, vytvárajúc tak moderný a štýlový vzhľad. Sedák je možné otočiť až o 180 ° a môžete sa tak tešiť na obzvlášť flexibilný pôžitok zo sedenia.

KOŽENÉ ČALÚNENIE
Naša retro klasika zaujme svojim extra silným polstrovaním na sedáku a operadle, ktoré zaisťuje obzvlášť pohodlné sedenie. Moderný dizajn s čiernymi kovovými nohami vytvára skvelý akcent a dokonale ladí s elegantným koženým poťahom škrupiny sedáku Ponúka tiež bezpečné uchopenie na akomkoľvek povrchu.


FAREBNÁ VARIABILITA
Uvažujete o zmene farby vo vašom interiéri? Kreslo ponúkame v širokej škále farebných variantov, ktoré môžete kombinovať a vytvoriť tak jedinečný štýl vašej jedálne. Môžete si vybrať z nasledujúcich farebných kombinácií:
- sivohnedá taupe
- sivá
- čierna
- zelená
- hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 82 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 37 cm


MONTÁŽ A BALENIE
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu. Balenie obsahuje 2 ks kresiel.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Kov, Koža |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Kov, Koža |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 44 €
od 45.50 €
51.20 €
Přidat do oblíbených
Stolová lampa BANJUL Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Stolová lampa BANJUL Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
297.80 €
Přidat do oblíbených

































