- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík RIAD Dekorhome
Odkladací stolík RIAD Dekorhome
Telefonická objednávka
MODERNÝ DIZAJN S PRÍRODNÝM KÚZLOM
Odkladací stolík RIAD vás očarí jedinečnou kombináciou moderného štýlu a prírodného šarmu. Dve stolové dosky z masívneho akáciového dreva prinášajú do vášho domova hrejivú a prívetivú atmosféru vďaka svojej prirodzenej a jedinečnej kresbe. Tento prírodný materiál je zasadený do jemného čierneho kovového rámu, ktorý dodáva stolíku elegantný a moderný vzhľad. Ručne vyrobený dizajn robí každý kus originálnym, čo do vášho interiéru vnesie individualitu a jedinečnosť.

PRAKTIČNOSŤ A VŠESTRANNOSŤ V JEDNOM

PROMĚŇTE SVŮJ DOMOV V MODERNÍ OÁZU POHODY
Tento elegantný a praktický spoločník vnesie do vašej obývačky nielen funkčnosť, ale aj štýl a prírodné kúzlo. Zaobstarajte si odkladací stolík RIAD a obohaťte svoj domov o jedinečný kus nábytku, ktorý kombinuje estetiku a praktickosť.

TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 49 cm |
| PRIEMER | 46 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
40 cm Odoslanie do 10 dní 110.50 € 50 cm Odoslanie do 10 dní 192.90 €Rozkladací jedálenský stôl MUSCAT
Podlahová váza ESUS Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
124.60 €
Podlahová váza NALMARI Dekorhome
Podlahová váza NALMARI Dekorhome
60 cm Odoslanie do 14 dní 120.20 € 75 cm Odoslanie do 14 dní 167.70 €Podlahová váza PHILIN L Dekorhome
Podlahová váza PHILIN L Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
72.80 €
Mosaz
Odoslanie do 14 dní
72.80 €












