- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladací stolík 2 ks ANTILLA
Odkladací stolík 2 ks ANTILLA
Kód produktu: V-CH-ANTILLA-LAW
Telefonická objednávka
Sada dvoch odkladacích stolíkov ANTILLA je vyrobená z práškovo lakovanej ocele.
Doska stolíkov je z tvrdeného skla.
Farba:
čierna / priehľadná
Materiál:
lakovaná oceľ / sklo
Rozmery:
priemer: 42/50 cm
výška: 45/50 cm
Nosnosť:
10 kg
Hmotnosť:
15,3 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 42 cm, 50 cm |
| HĹBKA | 42 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| PRIEMER | 42 cm, 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Na stiahnutie
ANTILLA_manual.jpg (jpg, 65.8 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 42 cm, 50 cm |
| HĹBKA | 42 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| PRIEMER | 42 cm, 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kreslo v tvare topánky zamat Dekorhome
Varianty produktu
Fialová
Odoslanie do 10 dní
239 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
216.90 €
Kreslo v tvare topánky zamat Dekorhome
Fialová
Odoslanie do 10 dní
239 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
216.90 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 216 €
od 216.90 €
256.70 €
Přidat do oblíbených








