- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík MEDUSA Dekorhome
Odkladací stolík MEDUSA Dekorhome
Telefonická objednávka
Filigránový konferenčný stolík MEDUSA v mimoriadnom kvapkovitom dizajne upúta pozornosť v každej miestnosti. Nohy aj doska stola vyzerajú ako tekuté zlato alebo striebro a dodávajú tomuto umeleckému dielu osobité kúzlo.
Cez svoj extravagantný design je možné stôl používať a kombinovať úžasne všestranne. Vzájomne snúbia moderné a elegantné prvky, takže pri kombinácii s ďalším nábytkom máte všetku voľnosť.
Farba:
zlatá
strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný
Materiál:
zliatina kovu a hliníka
Rozmery:
šírka: 37 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 37 cm
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 51 cm |
| PRIEMER | 37 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík MEDUSA L Dekorhome
Odkladací stolík MEDUSA L Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
228 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
228 €
TV stolík THOR Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
572.80 €
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Odkladací stolík MEDUSA S Dekorhome
Odkladací stolík MEDUSA S Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Odkladací stolík ETTUS Dekorhome
Odkladací stolík ETTUS Dekorhome
Zlatá
Nie je skladom
124.60 €
Měděná
Nie je skladom
133.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Odkladací stolík GINA
Odkladací stolík GINA
Zelená
Skladom
Skořicová
Skladom













