- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík FEJ
Odkladací stolík FEJ
Telefonická objednávka
ODKLADACÍ STOLÍK FEJ
Doplňte do vášho interiéru štýl v podobe príručného stolíka FEJ. Kombinácia bielej Ivory a zlatej farby robia z tohto krásavca nestarnúci prvok. FEJ nájde svoje miesto pri sedačke, pohovke, kresle, ale aj samostatne ako dekorácia.
ZLATÝ GLAMOUR PRE LUXUSNÚ ATMOSFÉRU
Vyrobený je z kovu, čo mu dodáva pevnosť a stabilitu. Jeho zaoblený tvar pôsobí elegantne a okamžite upúta pozornosť. Ideálny na odkladanie drobností, dekorácií alebo šálky kávy. Či už stolík umiestnite vedľa pohovky, do predsiene ako pútač pohľadov, alebo ho využijete ako neobvyklý nočný stolík v spálni, jeho dizajn vždy zaujme.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 55 cm
Hmotnost:
6,2 kg
Nosnost:
3 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Vďaka jednoduchej montáži ju môžete mať na stene v priebehu niekoľkých minút.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,2 kg |
| NOSNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík AMDAS Dekorhome
Odkladací stolík AMDAS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
240.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
240.90 €











