- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladací stolík DEION Dekorhome
Odkladací stolík DEION Dekorhome
Telefonická objednávka
Nadčasový av mnohých ohľadoch kombinovateľný - tak by sa dal asi najlepšie popísať náš odkladací stolík DEION. Okrúhla stolová doska z kvalitnej dubovej dyhy je na povrchu zdobená troma frézami, ktoré rozbíjajú dizajn.
Čierny kovový rám s tromi nohami tvorí harmonický kontrast k svetlému drevu.
Dôležitá poznámka: Keďže je stôl ručne vyrobený, môžu sa tu vyskytovať farebné alebo rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
prírodná / čierna
Materiál:
foliovaná MDF / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 50 cm
hrúbka dosky: 2 cm
Hmotnosť:
4,8 kg
Dodávno v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Zlatá
Nie je skladom
232 €
Konferenčný stolík DEION Dekorhome
Konferenčný stolík DEION Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
210.80 €
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €







