- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie steny
- Obývacia stena s LED osvetlením TOGO 2
Obývacia stena s LED osvetlením TOGO 2
Telefonická objednávka
Obývacia stena s LED osvetlením TOGO 2 v obľúbenom prevedení orech narmia dokonale zapadne do Vašej obývacej izby.
Obývacia stena pozostáva z RTV stolíka, dvoch vitrín a jednej police.
Súčasťou obývacej steny je aj LED osvetlenie s bielym podfarbením.
Farba:
orech narmia
Celkové rozmery:
Šírka: 304 cm
Hĺbka: 48 cm
Výška: 194 cm
Rozmery RTV stolíka:
Šírka: 120 cm
Hĺbka: 48,5 cm
Výška: 43 cm
Rozmery 1. vitríny:
Šírka: 92 cm
Hĺbka: 38 cm
Výška: 193 cm
Rozmery 2. vitríny:
Šírka: 92 cm
Hĺbka: 38 cm
Výška: 134,5 cm
Šírka police: 120 cm
Hmotnosť:
156 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 304 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 194 cm |
| HMOTNOSŤ | 156 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík, 1x polica, 2x vitrína |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




