- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie steny
- Obývacia stena KORINA
Obývacia stena KORINA
Telefonická objednávka
Obývacia stena KORINA je vyrobená z modernej DTD laminovanej vo farebnom prevedení dub tmavý v kombinácii s dub jasný.
Úchyty v striebornej farbe dodávajú zostave jas. KORINA vyniká tým, že lišty sú z kvalitnej MDF.
RTV stolík poskytuje otvorený úložný priestor a skrinky s dvierkami.
Obývaciu stenu doplňte komodou v rovnakom prevedení a tiež LED osvetlením s bielym podfarbením.
Farba:
dub tmavý / dub jasný
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery obývacej steny:
Šírka: 330 cm
Hĺbka: 40/54 cm
Výška: 200 cm
Dodávané bez LED osvetlenia.
Dodávané v demonte.
Hmotnosť:
239 kg
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 330 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| HMOTNOSŤ | 239 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík, 1x vitrína, 4x skriňa |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Otočné kreslo s podnožkou HWC-K98
Otočné kreslo s podnožkou N57 pravá koža
Otočné kreslo s podnožkou N57 pravá koža
Hnedá
Nie je skladom
1 352.60 €
Čierna
Nie je skladom
1 356.70 €





