- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Lynatet
- Nočný stolík LYNATET TYP 96
Nočný stolík LYNATET TYP 96
Telefonická objednávka
Moderný nočný stolík LYNATET 96 s nemeckým dizajnom je vyrobený z laminovaných drevotrieskových dosiek odolných voči poškriabaniu a vlhkosti. Predné časti sú z drevotriesky s jemnou štruktúrou.
Stolík je v kontrastnom farebnom prevedení: extra vysoký biely lesk / dub sonoma truflový.
Dvierka majú zaoblené hrany.
Nočný stolík disponuje dvoma šuplíky.
Farba:
extra vysoký biely lesk / dub sonoma truflový
Materiál:
DTD laminovaná / laminovaná MDF
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 39,5 cm
Výška nožičiek: 2,5 cm
Hmotnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 39,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 39,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









