- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík ET-001 VELVET
Nočný stolík ET-001 VELVET
Telefonická objednávka
Elegantný nočný stolík ET-001 VELVET sa skvele hodí do spálne.
Stolík je čalúnený zamatovou látkouBluvel k dostaniu v piatich farebných prevedeniach. K dispozícii je úložný priestor v podobe šuplíka a odkladacej poličky.
Farba:
zelená
šedá
svetlosivá
béžová
ružová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 42 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| TYP STOLA | Nočný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Posteľ AZURRO VELVET 160
Posteľ AZURRO VELVET 160
Zelená
Nie je skladom
302.50 €
Sivá
Nie je skladom
302.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
304.10 €
Posteľ AZURRO VELVET 90
Posteľ AZURRO VELVET 90
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
270.40 €
Posteľ ASPEN VELVET 90
Posteľ AZURRO VELVET 140
Posteľ AZURRO VELVET 140
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
288.70 €







