- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík MONAKO
Nočný stolík MONAKO
Telefonická objednávka
Štýlový nočný stolík MONAKO v retro štýle s vkusným a jednoduchým dizajnom. Je čalúnený zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: ružová a sivá. Stojí na pevných kovových nohách v zlatej farbe.
K nočnému stolíku odporúčame prikúpiť posteľ MONAKO.
Farba:
staroružová / zlatá
sivá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 36 cm
výška: 56 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ hnedá masívne drevo Dekorhome
Komoda RHEIA Dekorhome
Stolná lampa 2 ks biela / strieborná Dekorhome
Šatníková skriňa GWEN 70429
Šatníková skriňa GWEN 70429
Bílá lesk
Odoslanie do 14 dní
376.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
323.40 €
Šatníková skriňa MERINA 250
Šatníková skriňa MERINA 250
Biela
Odoslanie do 14 dní
729.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
729.10 €



