- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočné
- Nočný stolík BOLTON
Nočný stolík BOLTON
Kód produktu: KO0000191857
Telefonická objednávka
Zaujímavo tvarovaný, drobný nočný stolík BOLTON je čalúnený ekokožou v dvoch farebných variantoch: biela a čierna.
Stolík ponúka vrchnú odkladaciu plochu, šuplík a otvorený úložný priestor v spodnej časti.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
ekokoža
Rozmery:
šírka: 47 cm
hĺbka: 37 cm
výška: 44 cm
Hmotnosť:
11 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo, Eko Kůže |
| MATERIÁL NÔH | Eko koža, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Komoda FILEMON Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 753.80 €
1 067.20 €
Přidat do oblíbených
Šatníková skriňa s posuvnými dverami LOW
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
469.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
503.70 €
Šatníková skriňa s posuvnými dverami LOW
Biela
Odoslanie do 14 dní
469.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
503.70 €
Odoslanie do 14 dní
od 469.30 €
577.40 €
Přidat do oblíbených
Šatníková skriňa MERINA 150
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
442.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
442.20 €
Šatníková skriňa MERINA 150
Biela
Odoslanie do 14 dní
442.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
442.20 €
Odoslanie do 14 dní
442.20 €
553.40 €
Přidat do oblíbených
Stolová lampa BAMAKO Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
128.90 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
128.90 €
Stolová lampa BAMAKO Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
128.90 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
128.90 €
Odoslanie do 14 dní
128.90 €
175 €
Přidat do oblíbených






